Jak mieć kilkanaście torebek kupując jedną? –  odpowiedzią jest: torebka modułowa.

Powiem szczerze: nie da się mieć jednej torebki. Po prostu nie da. Do pracy nosimy shoppery, na plażę duże kolorowe torby, a na przyjęcie zabieramy ze sobą małą kopertówkę, która mieści jedynie szminkę, kartę no i telefon – jeżeli uda się go wepchnąć. Na co dzień fajnie jest mieć coś we wzory, średniej wielkości, a weekend dużą na zakupy, mniejsza na wieczorne wyjście… Ile okazji tyle torebek.

Nie ma niestety jednej uniwersalnej torebki, która sprawdziłaby się wszędzie. Jednak można mieć jedną, która za sprawą dodatków zmieni swój charakter.

Moim ostatnim odkryciem jest torebka modułowa. Torebka ma wymienne klapki i paski. Jest niewielka, jednak mieści wszystko to, co potrzeba. Co sprawia, że za każdym razem wygląda inaczej? Przede wszystkim klapki. Na wyjście granatowa, którą mam na zdjęciach powyżej, z materiału przypominającego żakiet Chanel. Na co dzień lakierowana beżowa klapka i delikatny pasek. Na wyjście ze znajomymi kolorowa, rzucająca się w oczy klapka i wzorzysty, szeroki pasek naramienny.

Na co szczególnie zwrócić uwagę wybierając taką torebkę? Przede wszystkim na body. Będzie ono podstawą do tworzenia kolejnych modeli. Najlepiej gdy będzie ona neutralna. Ja wybrałam kremową, która sprawdza się i zimą i latem. Dobrze wyglądać będzie także beżowa i wszelkie odcienie cielistych kolorów. Do takich barw,  pasować będzie większość ciekawych klapek. Druga rzecz, na którą warto zwrócić uwagę to pasek naramienny. Najlepszym wyborem będzie cienki skórzany pasek lub zrobiony z łańcuszka. Taki z pewnością pasować będzie do każdego miksu.

torebka modulowa obag torebka falbany koszula zara koszula zara torebka modulowa


BLUZKA: ZARA | SPODNIE: ZARA | BUTY: ZARA | TOREBKA: OBAG

You May Also Like

2 comments

Reply

Torebka modułowa – ale jak to działa? Jak przypina się te „fronty”? Pomysł całkiem fajny, ale jak z komfortem używania, nic nie odpada/ nie odpina się?

Reply

W zależności od marki do wyboru jest kilka różnych body (głównej części torebek), do których przypina się na zasadzie zatrzasków klapki, uchwyty i paski. W przypadku mojej klapki są wymienne i zapinane na dwa zatrzaski. Zapinanie i odpinanie wymaga wysiłku więc nie powinno się nic odpinać. Można także wymieniać paski, albo są zapinane na klipsy metalowe albo na nity. To forma z wymienną klapką, mnie osobiście najbardziej się podoba. To mała torebka pomiesci telefon i portfel. Co do noszenia, jest ok, nic się nie otwiera ani nie wysypuje. Aczkolwiek to taka torebka „do samochodu”. ;)

Leave a Reply

Your email address will not be published.