Jesień to bez wątpienia ta pora roku, kiedy potrzebujemy najbardziej zróżnicowanego obuwia. Ogólnie związane jest to, z tym że pogoda bywa zmienna. Niektóre dni są jeszcze bardzo ciepłe, inne deszczowe i zimne. Jakie buty sprawdzą się zatem na najbliższą jesień? Damskie buty CCC z deezee to coś, na co warto zwrócić uwagę, jeżeli poszukuje się butów pięknych, wygodnych i tanich.

Moda i wygoda – postaw na buty CCC dostępne na deezee.pl

Chłodne i deszczowe jesienne dni to ten czas, kiedy doskonale sprawdzają się różnego rodzaju sztyblety. Te botki na płaskiej podeszwie to propozycja dla kobiet, które są aktywne i spędzają cały dzień w biegu. Buty doskonale chronią przed wilgocią i deszczem, są ciepłe, dobrze wyglądają zarówno do spodni, jak i do spódnic. Kolejna ciekawa opcja to botki na grubej platformie, które są nowością, ale już podbiły serca młodych kobiet. Warto kupić sobie również trzewiki ze skóry, które będą idealne na przykład na wyprawy do lasu, ale też na wędrówki po mieście. Takie buty można stylizować na wiele różnych sposobów, zakładając je nawet do eleganckiego płaszcza.

Buty na ciepłą jesień dla kobiet

Jeżeli jesień jest ciepła i sucha, warto mieć również buty na taką pogodę. Wtedy doskonale sprawdzą się na przykład botki wykonane ze skóry zamszowej w kolorze jasnym. Takie buty pięknie prezentują się do sukienek i spódnic, natomiast ciężko zakładać je wtedy, gdy pada deszcz. Niestety welur, czyli skóra zamszowa, w deszczowe dni może ulec takiemu pobrudzeniu, że butów nie da się już wyczyścić. Gdy tylko zaświeci słońce i jest sucho, trzeba korzystać i je zakładać. Inna ciekawa opcja na botki to te, które mają wycięcia na palcach. Takie modele są szalenie seksowne i doskonale sprawdzają się na wszelkie duże wyjścia. Naprawdę robią furorę i sprawiają, że stylizacja prezentuje się niebanalnie i bardzo modnie. Buty CCC kupisz na stronie: https://deezee.pl/kolekcja-deezee-x-ccc