Kobiety często przyznają, ze największy problem w dobieraniu garderoby mają ze spodniami. Dzieje się tak dlatego, że rodzajów sylwetki jest bardzo wiele i nie wszystkie z nich pasują do danego modelu spodni. Nie należy się jednak zniechęcać w poszukiwaniu idealnego modelu spodni. Modeli też jest dość dużo: dzwony, biodrówki, rurki, dresy, joggery, w kant i wiele, wiele innych, które znajdą się zarówno w sieciówkach, a także na wybiegach mody, od sławnych projektantów.

Spodnie wysoki stan dla kobiet

Spodnie z wysokim stanem damskie nigdy nie wychodzą z mody. Bardzo popularne były już w latach 70/80/90, gdzie można było je oglądać na aktorkach światowego formatu, między innymi w serialach takich jak Friends. Mogą być wystylizowane zarówno w sposób elegancki, jak i również causualowy, codzienny. Ich największą zaletą jest modelowanie sylwetki, szczególnie jeśli zdecydujemy się na spodnie z grubego, sprężystego materiału. Będzie on idealnie zbierał ciało i gwarantował brak odstającego brzucha i niechcianych fałdek. Dodatkowo ten model spodni przepięknie wydłuża nogi i optycznie je wysmukla. Bardzo ładnie podkreśla i unosi pośladki, ale z czym stylizować takie spodnie?

Do czego ubierać spodnie z wysokim stanem?

Spodnie z wysokim stanem warto zakładać do krótszych koszulek, bluz lub związanej koszuli. Dzięki takiemu zestawieniu wydłużymy sylwetkę, a także wyeksponujemy pośladki. Jeśli ktoś nosi się z zamiarem kupna pierwszej pary takich spodni, to warto zdecydować się na klasyczną czerń, która będzie pasowała do większości rzeczy w szafie. Czarny kolor optycznie wysmukla figurę. Jest to więc ukłon w stronę pań, które nie czują się zbyt pewnie z eksponowaniem swojego ciała.

Spodnie z wysokim stanem sprawdzą się niemal w każdym stylu. Można je założyć do białej koszuli na formalne spotkanie, a także do zwykłego T-shirtu na wyjście do miasta, z przyjaciółmi. Są bardzo uniwersalnym elementem garderoby, a dodatkowo bardzo wygodnym. Nie spadają, nie podwijają się i są łatwe w założeniu.