Co jest najlepsze w modzie? – możliwość łączenia pozornie niepasujących do siebie elementów. Nosimy spodnie dresowe z eleganckimi koszulami, sukienki ze sportowym obuwiem i narzucamy na ołówkowe spódnice oversize’owe bluzy z kapturem. Miksujemy i staramy się odnaleźć swój niepowtarzalny styl, albo nosimy klasykę i w tym czujemy się najlepiej.
Niezależnie od tego, co lubimy ubierać, dobrze dobrane ubrania, w których jesteśmy sobą, dodają nam pewności siebie.
Każdego z nas spotkała w życiu sytuacja, gdy na ulicy zobaczył świetnie wyglądającą osobę. Nie musiała mieć szalenie drogich czy też fantazyjnych ubrań, ale to, w jaki sposób je nosiła, przykuwało uwagę – po prostu czuła się w nich świetnie i było to widać.
Aby odnaleźć siebie wśród trendów i zmieniającej się ciągle mody należy nieustannie próbować. Z każdego sezonu bierz tylko to, w czym dobrze wyglądasz. Przymierzaj też to, czego nigdy byś na siebie nie założyła – może nigdy nie nosiłaś krótkiej dżinsowej kurtki z wystrzępionymi rękawami? Przymierz. Z klasyczną białą koszulą i prostymi spodniami stworzą świetny zestaw. Nigdy nie kupuj hitów sezonu jeśli nie wyglądasz w nich dobrze. Wiem, że odkryte ramiona będą nosić wszyscy, ale może tylko Ty wyglądasz rewelacyjnie w szerokich spodniach?

hm studio, h&m, studio collection, trendy na wiosnę, blog modowy hm studio, h&m, studio collection, trendy na wiosnę, blog modowy hm studio, h&m, studio collection, trendy na wiosnę, blog modowy hm studio, h&m, studio collection, trendy na wiosnę, blog modowy

BLUZA: H&M STUDIO 2017 | TOREBKA: TOUS | SPÓDNICA: H&M | BUTY: REEBOK CLASSIC

You May Also Like

8 comments

Reply

Świetne połączenIe i miejsce niezłe…

Reply

ładnie wyglądasz…

Reply

Bardzo ciekawa sukienka, świetnie w niej wyglądasz :)

Reply

Też myślałam że to sukienka :) Takiego połączenia jeszcze nie widziałam, fajne!

Reply

dziękuje :)

Reply

dziękuje :))

Reply

Dziękuje Nippi :)

Reply

cieszę się, że Ci się podoba :) dziękuje :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.