Na co zwrócić uwagę wybierając jeansy damskie?

Trendy w branży odzieżowej zmieniają się w bardzo szybkim tempie, dlatego też aby wybrać idealne jeansy damskie należy zwrócić uwagę na kilka różnych elementów. Na półkach sklepowych jest wiele fantastycznych spodni, które różnią się między sobą nie tylko rozmiarem, materiałem i kolorem.

Najważniejsze informacje z metki?

Wybierając damskie modne spodnie jeansy w pierwszej kolejności warto dokładnie zapoznać się z metką. Jeżeli chodzi o fason, to warto zwrócić uwagę na nogawki i ich stan. Ogromną rolę odgrywa również materiał. Uwagę należy zwrócić nie tylko na grubość, ale również na elastyczność. Dokładny skład materiałów znajduje się oczywiście na metce. Nie można zapominać również o tym, aby zwrócić uwagę na rozmiar. Każda firma stosuje nieco inną rozmiarówkę, dlatego też tym bardziej warto skorzystać z przymierzalni.

Jaki fason spodni wybrać?

Jak wspomniano powyżej damskie modne spodnie jeansy mogą mieć bardzo różny fason. W dzisiejszych czasach wśród kobiet największym zainteresowaniem cieszy się fason fit. Najbardziej dopasowanym fasonem jest oczywiście skinny. Tego typu jeansy damskie charakteryzują się wąskimi udami i zwężonymi ku dołowi nogawkami. Jeżeli chodzi o dopasowane fasony, to można postawić również na slim. Kobiety, które preferują proste nogawki i niezbyt dopasowane spodnie, powinny jak najszybciej rozejrzeć się za spodniami regular. Nowością na rynku są jeansy damskie mom. Mowa tutaj oczywiści o popularnych spodniach mamuśki, które inspirowane są stylem Beverly Hills 90210. Oryginalne jeansy damskie tego typu po dłuższej przerwie ponownie powróciły do mody, dlatego też warto rozważyć ich zakup. Jeżeli chodzi o sam waist, to do wyboru jest oczywiście niski stan (low), średni stan (regular) i wysoki stan (high). Kobiety, które nie wiedzą jakie jeansy wybrać do swojej sylwetki, mogą oczywiście skorzystać z fachowego doradztwa sprzedawcy.

Comments are closed.