Sandały damskie – trendy 2019

Obecny wybór wybór marek, wzorów i kolorów damskiego obuwia może przyprawić o zawrót głowy. Czym zatem się kierować przy wyborze obuwia? Trendami, ceną, ulubionym kolorem, a może opinią sprzedawcy?

Co robimy źle?

My kobiety, stawiamy sobie to pytanie każdego sezonu, gdy przychodzi czas wyboru letniego obuwia. Kupując modne sandały damskie na lato (sprawdź takie modele) chciałybyśmy aby były jednocześnie piękne i praktyczne. Ile razy zdarzyło nam się wrócić do domu z obtarciami po kilku godzinach chodzenia w nowych butach? Po każdej takiej sytuacji powtarzamy sobie: „Nigdy więcej”! A jednak przy następnej okazji często zdarza nam się wybrać buty tak samo niepraktyczne jak te, które poprzednio nas zawiodły – a to wszystko tylko dlatego, że widziałyśmy podobny model w ulubionym czasopiśmie.

sandałki Leopard

Czym kierować się przy wyborze?

Jak zatem wybrać dla siebie modne sandały na lato, które trafią w nasz gust, a jednocześnie wpiszą się obecne trendy i nasz gust? Po pierwsze nie należy kupować ich pod wpływem impulsu lub w biegu. Pamiętaj aby na zakupy wybrać z możliwością pewnego zapasu czasowego, ponieważ kupując sandały w biegu lub na ostatnią chwilę z całą pewnością okażą się zakupem nietrafionym. Nigdy nie kupuj ich tylko ze względu na atrakcją cenę. Oczywiście taki zakup może być trafiony ale wówczas dotyczy to wyprzedaży po sezonowych. Gdy jednak kupujemy sandały przed nadchodzącym latem ich niska cena najprawdopodobniej nie idzie w parze z jakością. Gdy zależy Ci na wartościowym zakupie zainwestuj w dobre materiały – jest tu oczywiście mowa o skórach naturalnych, które pozwalają zachować komfort stopy, a jest to szczególnie ważne podczas letnich upałów. W obecnych czasach nie jest trudno znaleźć dla siebie sandały wpisujące się trendy, które będą piękne i wygodne. W obecne trendy wpisują się zarówno sandały sportowe jak i eleganckie, które można zestawić z dowolną stylizacją, a wszytko to zależy wyłącznie od Twojej odwagi. Jeśli masz ochotę zestawić sandały na szpilce z codzienną stylizacją tego lata jest to jak najbardziej na czasie. Nie bójmy się mieszać stylów, a na pewno zagwarantuje to udaną stylizacją.

Comments are closed.