Sweter z perełkami jest w mojej szafie od niedawna. Powiem szczerze, długo nie byłam przekonana do perełkowego trendu. Jest ładny i kobiecy – to prawda, ale dżinsy w moro z perełkami? To chyba zbyt dużo nawet jak dla mnie (wiecie – styliści, dziwne ubrania i te sprawy).  Projektanci dodają perełki do wszystkiego – od beretów do butów. Choć zdobione buty wydają mi się świetnym pomysłem, to spodnie już nie. Bo ani to wygodne, ani praktyczne.. jednak wcale nie chcę brzmieć jak stuletnia stylistka Ewelina, tak więc przygotowałam mały poradnik co wybrać z perełkowego trendu.

Jak nosić ubrania z perłami?

Nigdy w większej ilości, aby nie wyglądać jak dzidzia piernik. Zawsze pojedynczo. Jak sweter, to nie spodnie. Jak buty, to reszta stroju powinna być gładka. Choć rzeczy z perełkami wołają do Ciebie z drugiego końca szafy to bądź twarda i pozostań przy jednej aby uniknąć modowej wpadki.

Co wybrać z perełkowego trendu?

Przede wszystkim swetry. Wyszywane perełkami robią wrażenie. Zastępują biżuterię. Świetnie sprawdzają się z dżinsami jak i z elegancką spódnicą. Świetnie wyglądają też rzeczy, które mają mały dodatek w postaci pereł np. koszula z perełkami zamiast spinek czy też marynarka z perełkowym zapięciem. Jak już wspomniałam moją uwagę zawsze przykuwają buty. Buty z perełkami będą robić za cały strój. Jeśli zdecydujesz się na takie obuwie dodaj tylko dżinsy i białą koszulę lub czarne spodnie i golf. Tak biżuteryjne buty muszą grać główną rolę.

Jeśli jeszcze nie zdecydowałaś się na nic perełkowego – zaszalej. Jesień i zima to najlepszy czas na eksperymentowanie z różnej struktury tkaninami.

sweter wyszywany perelkamisweter z perelkami zara szary sweter z perelkami bluza sweter z perlami zara szary sweter zara


SPODNIE: ZARA | SWETER: ZARA | KOSZULA: MANGO | BUTY: ZARA | OKULARY: WILLIAM MORRIS KODANO.PL | KOLCZYKI: TOUS

You May Also Like

6 comments

Reply

Znakomita stylizacja. Sweterek ma cudne rękawy:)

Reply

dziekuje ;)

Reply

Prześliczny sweterek ! Uwielbiam perełki <3

Reply

dziekuje! :))

Reply

Bardzo fajny look, kolorystyka jest genialna ;)

Reply

Dziekuje :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.