Mam słabość do ciekawych torebek. Kolorowych, przesadzonych, o dziwnych kształtach i ze śmiesznymi napisami. Najczęściej je oglądam. Czasem szybko robię zdjęcie i dzielę się nim na Instagramie. Następnie uśmiecham się szeroko do torebki i odkładam ją na miejsce.

W mojej szafie są pojemne, nawet mimo małych kształtów, proste okazy torebek. Zwykle (właściwie zawsze) są przepełnione ponieważ wszystko się przyda, a większość przetrzymywanych tam rzeczy jest niezbędna do przeżycia dnia. Każdy z otrzymanych paragonów odruchowo chowam do torebki i tam go zostawiam, aż do sprzątania, czy tylko ja mam tonę paragonów w torebce?

Ta różowa torebka wyraźnie wyróżnia się na półce z torebkami. Nie jest zbyt duża, nie jest też zbyt pakowna, wystarcza na pojedynczą szminkę, portfel, telefon i może ze cztery większe paragony. Przypomina dużą puszkę coca-coli (niestety, chwilę po moim zakupie Skinny Dip wypuściło linię z „puszką” coli), którą pije w zbyt dużej ilości. Zdobi ją duży napis liquid sarcasm i chyba to przeważyło szalę, że torebkę dodałam do zakupów. Prawdziwa statement bag – wystarcza za cały strój i robi wrażenie ubrana nawet do białej prostej koszulki i zwykłych dżinsów.

Noszę ją do zupełnie prostych zestawów. Bez dodatkowej biżuterii. Najczęściej do dżinsów i t-shirtów lub koszul. Zazwyczaj są to gładkie ubrania, aby nic nie przyćmiewało jej uroku.

Pewnie drugi raz nie zdecydowałabym się na jej zakup, gdyż szczerze mówiąc nie używam jej za często, ale kto z nas nie kupił nigdy czegoś ładnego, ale nieużytecznego? Każdy.

torebka skinny dip london bag torebka skinny dip krakow blog modowy torebka skinny dip london asymetryczna koszula zara statement bag torebka skinny dip london asymetryczna koszula

TOREBKA: SKINNY DIP ( ZAKUPIONA W SKLEPIE INTERNETOWYM ASOS ) | KOSZULA : ZARA | RAMONESKA: ZARA | DŻINSY: MANGO | BUTY: REEBOK CLASSICS

You May Also Like

0 comments

Reply

Love the casual chic outfit. Love how it matches the background! <3
Regards.
Walkindiscount.com

Reply

thank you :)

Reply

Super look! Bardzo poda mi się ramoneska – ma świetny kolor! A torebka bardzo ciekawa, tez lubię takie nietuzinkowe rozwiązania – i ten napis – mistrzostwo :)

Fotografia sposobem wyrazu – blog

Reply

Obserwuję! :)

Reply

Obserwuję! :)

Reply

Super look! Bardzo poda mi się ramoneska – ma świetny kolor! A torebka bardzo ciekawa, tez lubię takie nietuzinkowe rozwiązania – i ten napis – mistrzostwo :)

Fotografia sposobem wyrazu – blog

Reply

oh torebka jest wspaniała, lubię takie ciekawe i niebanalne dodatki :)

Reply

Ale super ta torebeczka! Mega!

Reply

Dziękuję Natalio :) Pozdrawiam! :)

Reply

Dziękuję Nippi :)

Reply

Dziękuję Katsuumi :)))

Leave a Reply

Your email address will not be published.