Slogan t-shirt Topshop to koszulka na punkcie której oszalał Instagram. Nic dziwnego. T-shirt ten przypomina słynny model Gucci z kolekcji resort 2017.  Co więcej, jego cena to 15 funtów, co w porównaniu do oryginału za ponad 1800 złotych to naprawdę dobry deal.

Sieciówki bardzo często inspirują się projektami znanych domów mody. Dwa paski po środku koszulki, podobna czcionka, duży napis. Osoby interesujące się modą od razu będą wiedzieć skąd pochodziła inspiracja.

Slogan t-shirts czyli koszulki z wszelkiego rodzaju napisami: w przypadku Topshopu Merci mon cheri, czy słynny Fashion stole my smile Victorii Beckham są najmodniejsze w tym sezonie. Najlepiej trochę większe. O bardziej męskim kroju. Hasło dowolne. Można je nosić do bardzo sportowych strojów jak i do eleganckich. Świetnym rozwiązaniem będzie założenie takiego właśnie t-shirtu pod dwurzędową marynarkę, łącząc ją z mom jeansami lub kulotami. Bardzo odważnym rozwiązaniem będzie połączenie koszulki z hasłem i długiej asymetrycznej spódnicy.

slogan t-shirt topshop


T-SHIRT: TOPSHOP | DŻINSY: STRADIVARIUS | PASEK: STRADIVARIUS | BUTY: ZARA

 

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published.