Plisowana spódnica to niewątpliwie hit sezonu. Nosimy ją na wszelkie możliwe sposoby. Łączymy z lekkimi topami, t-shirtami z chwytliwymi napisami, koszulami, narzucamy długie marynarki, a nawet zakładamy masywne, oversize’owe bluzy.

Połączenie bluzy i plisowanej spódnicy to jeden z moich ulubionych zestawów od dawna.. nosiłam plisowaną spódnicę i bluzę juz w 2013 roku ;). Ten miks to bardzo odważny trend. Łamie on wszelkie zasady ubierania się. Sylwetka zatraca swoje proporcje, nie tylko pod względem kobiecych kształtów, ale także całej figury. Jednak moda jest po to by się nią bawić i od czasu do czasu wyglądać inaczej.

Srebrna plisowana spódnica to dobry wybór na co dzień, w połączeniu z bielą, szarością jej pobłysk staje się mniej widoczny, i na wieczór – wraz z błyszczącym topem i szpilkami stworzy kobiecą i elegancką kreację.

Jaką długość wybrać? Najbardziej uniwersalna jest ta, która zakrywa kolana. Będzie świetnie wyglądać dla kobiet w każdym wieku. Dla niewysokich pań sprawdzą się krótsze modele, te delikatnie za kolana. Dla wysokich, natomiast idealną długością będzie ta do połowy łydki. W tym przypadku pozwolić możemy sobie i na płaskie obuwie, jak i na wysokie szpilki. Przy niższym wzroście zawsze lepiej dodać jest obcas, nawet ten najmniejszy. Wydłużymy optycznie sylwetkę i nadamy jej lekkości.

Jeśli zastanawiacie się nad kolorem plisowanej spódnicy, zdecydujcie się na srebro. Na pierwszy rzut oka może wydawać się trudna do ubrania. Jednak wbrew pozorom daje ona milion możliwości.

plisowana spodnica i bluzaplisy plisowana spodnica srebrna spodnica i bluza bluza do spodnicy


PLISOWANA SPÓDNICA: H&M | BLUZA H&M | APASZKA: ZARA | BUTY: ZARA | TOREBKA : CHRISTIAN LAURIER

You May Also Like

3 comments

Reply

Bardzo ciekawie prezentuje się spódnica :)

Reply

Dziękuje Nippi. :) To prawda, wygląda świetnie,a do tego jest wbrew pozorom uniwersalna w użyciu. :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.