Z upływem czasu zaczęłam bardziej świadomie kupować ubrania. Jak wspominałam w poprzednich postach wpłynęła na to moja praca, a także codzienny kontakt z modą. Nauczyłam się rozróżniać tkaniny i sprawdzać czy faktycznie to, co jest napisane na metce, jest także w praktyce. Patrzę zawsze na jakość wykonania jak i na sam produkt zawieszony na wieszaku. Słabe jakościowo ubranie można poznać bardzo szybko. Po krótkim okresie czasu, wywieszone w sklepie, rozciąga się i traci swoją formę.

W jakie ubrania warto zainwestować?

Basic to podstawa. Dobry basic połączycie ze wszystkim. Warto zainwestować w proste białe t-shirty. Można je nosić absolutnie wszędzie: do pracy pod dwurzędowy żakiet z ołówkową spódnicą i czółenkami, na wieczór z cekinową spódnicą wpół łydki i na popołudnie z kolorowymi spodniami. T-shirt powinien być wykonany z najlepszej bawełny. To zapewni jego długotrwałe użytkowanie. Nie zniszczy się on w praniu ani nie zszarzeje, ale przede wszystkim nie pojawią się w nim dziurki i nie rozciągnie się on po jednym praniu. Najlepsze moim zdaniem t-shirty można kupić w COS. Co prawda ich cena jest wysoka, jednak jakość wykonania i to ile będziecie w nich chodzić wynagrodzi spory wydatek, notabene t-shirt COS, który mam na sobie ma już 4 lata. Noszę go bardzo często wymiennie z innymi t-shirtami COS’a i wciąż wygląda jak nowy.

Jak sprawdzić jakość bawełny?

Gdy jesteście na zakupach i zainteresuje Was ubranie z bawełny warto w szybki sposób sprawdzić jej jakość. Wystarczy wziąć materiał do ręki i zgnieść. Dobra bawełna się gniecie. Druga zasada, jeśli chcecie sprawdzić czy w materiale nie będziecie zbyt mocno się pocić, należy przez niego dmuchnąć. Jeśli powietrze nie jest przepuszczane, to skóra nie będzie oddychać.

Gdzie kupić dobre jakościowo ubrania?

W każdej marce można znaleźć coś dobrego. Z własnego doświadczenia polecam COS, w którym dostaniecie dobry basic. W sieciówkach także można znaleźć coś dobrze uszytego. Trzeba jednak uważnie czytać skład na metce i sprawdzać każdą rzecz. Dobra jakość to także wyższa cena. Warto więc więcej wydać na takie rzeczy jak dżinsy, koszulki i koszule, które będziecie łączyć w wiele zestawów, a także torebki, buty czy też oprawki okularów i okulary przeciwsłoneczne.

gdzie kupic dobre jakosciowo ubrania. t-shirt marki cos zara spodnica oliwkowa


T-SHIRT: COS | SPÓDNICA: ZARA | BUTY: ZARA | TOREBKA: CHRISTIAN LAURIER

You May Also Like

2 comments

Reply

Dobrze wiedziec ❤

Reply

:)

Leave a Reply

Your email address will not be published.