Do czego pasują botki na obcasie?

Noszenie butów na obcasie to domena wielu kobiet, które nie rezygnują ze swojego ulubionego obuwia nawet jesienią i zimą. Wybierają eleganckie botki, które świetnie komponują się z kostiumami i garsonkami, pasują do płaszczy, kurtek i futer.

Kompozycje z butami na obcasie


Przeróżne fasony jesiennych butów pozwalają czuć się modnie i kobieco. Wśród propozycji modnych w danym sezonie prawie zawsze można spotkać botki na obcasie – to obuwie albo dość praktyczne, jeśli obcas jest średniej wysokości lub jest koturnem, albo też pasujące na specjalne okazje. Wśród najmodniejszych fasonów jesiennych butów zawsze pojawiają się bardziej oryginalne propozycje, którymi warto uzupełnić garderobę. Nie można zapomnieć o butach na codzienne okazje. Zaletą takiego obuwia jest zwiększona wygoda. Będą idealne na gorszą pogodę, długie wędrówki lub po prostu na sytuacje, w których kobieta chce czuć się maksymalnie swobodnie.

Mnogość różnych stylizacji


To, ile par butów przybędzie w garderobie jesienią, zależy od wielu czynników. Jednym z nich jest zasobność portfela – przy niewielkich możliwościach finansowych lepiej kupić klasyczne, wygodne damskie botki na obcasie, najlepiej niezbyt wysokim. Takie buty okażą się uniwersalne i praktyczne, bo pasują do wielu różnych stylizacji i sytuacji. Bezpieczne kolory to głównie czarny, brązowy, ewentualnie biały. Mając więcej pieniędzy na zachcianki związane z butami, można wstępnie zaprojektować kilka stylizacji, do których będzie pasowało znalezione w sklepach obuwie. Jedną z par mogą być np. botki na bardzo wysokim obcasie, odpowiednie na uroczystości, specjalne wyjścia, eleganckie spotkania i wiele innych okazji. Zawsze trzeba mieć też choć jedne praktyczne buty na niskim obcasie lub koturnie.

Comments are closed.